telefon: 736 675 009 · e-mail: ivo136@gmail.com

Obrábění

  • horizontka WH 100
  • soustruh SUI 40
  • fréza FNG 32
  • vrtání
  • dělení materiálu řezáním

 

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma zaměřená na kusovou nebo malosériovou výrobu strojních částí a subdodávky svářečských a obráběčských prací. Naší hlavní činností je svařování TIG i MIG, CNC obrábění a klasické obrábění (horizontka, soustruh, fréza, vrtání či dělení materiálu řezáním).

Máme dlouholetou kooperaci s několika stálými zákazníky včetně zahraničních. Tito zákazníci oceňují naše zkušenosti v oboru a kvalitní práci ve sjednaných termínech.


Zámečnické profesní zkušenosti jsem nejprve získával jako údržbář v dřevozpracujícím podniku. Následně jsem získal praxi v potrubařině ve firmě zabývající se dodávkami potravinářských technologií (montáže sodovkáren, pivovarů a mlékáren). Dále jsem zdokonaloval svoje svářečské zkušenosti ve firmě zabývající se výrobou nádrží pro chemický průmysl, zejména ve svařování nerez nádrží.

V roce 1998 jsem získal živnostenecký list a začal začal zúročovat letité profesní zkušenosti v samostatné činnosti. Firmu jsem postupně rozšiřoval co se týče strojního vybavení a výrobních prostor. Od útlého věku se zapojovali moji dva synové. Několik let již se mnou pracují na plný úvazek a plně se věnují dalšímu rozvoji naší rodinné firmy.