telefon: 736 675 009 · e-mail: ivo136@gmail.com

Mapa stránek

Abychom Vám usnadnili orientaci na našich webových stránkách, připravili jsme pro Vás seznam všech stránek webu.

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma zaměřená na kusovou nebo malosériovou výrobu strojních částí a subdodávky svářečských a obráběčských prací. Naší hlavní činností je svařování TIG i MIG, CNC obrábění a klasické obrábění (horizontka, soustruh, fréza, vrtání či dělení materiálu řezáním).

Máme dlouholetou kooperaci s několika stálými zákazníky včetně zahraničních. Tito zákazníci oceňují naše zkušenosti v oboru a kvalitní práci ve sjednaných termínech.


Zámečnické profesní zkušenosti jsem nejprve získával jako údržbář v dřevozpracujícím podniku. Následně jsem získal praxi v potrubařině ve firmě zabývající se dodávkami potravinářských technologií (montáže sodovkáren, pivovarů a mlékáren). Dále jsem zdokonaloval svoje svářečské zkušenosti ve firmě zabývající se výrobou nádrží pro chemický průmysl, zejména ve svařování nerez nádrží.

V roce 1998 jsem získal živnostenecký list a začal začal zúročovat letité profesní zkušenosti v samostatné činnosti. Firmu jsem postupně rozšiřoval co se týče strojního vybavení a výrobních prostor. Od útlého věku se zapojovali moji dva synové. Několik let již se mnou pracují na plný úvazek a plně se věnují dalšímu rozvoji naší rodinné firmy.